סיפורי הצלחה

תודות מהוואטסאפ ומהפייסבוק

1. היי, ברגל זה נראה הרבה יותר טוב וחלק, וגם פחות מגרד. בשורש כף היד יש שיפור אבל קצת פחות מברגל ויש עדיין גירוי ורצון לגרד. אני כשבועיים וחצי מההתחלה. (פסוריאזיס)

2. בוקר טוב מילנה, דיברתי עם בת דודה שלי שרכשה את התרחיף.. היא אמרה שזה ממש קסם כמה שזה עוזר! כל הכבוד ובהצלחה !!!! (פסוריאזיס)

3. אני משמשת בתמיסה מס’ ימים וכבר יש שיפור אדיר בידיים ובקרקפת! מומלץ ממש בחום (פסוריאזיס)

4. צהרים טובים, גאוני התכשיר הזה, הפנים שלי נקיות והעור נהיה חלק ולא מחוספס והעור זהר וקורן, לא צריך אפילו טיפול קוסמטי חחח.אפשר להגיד שאחרי שנים של חיפושים אחרי התרופה לבעיה שלי מצאתי את התכשיר שלכם. המון תודה (רוזציאה)

5. המשחה טובה בסך הכל מה שבטוח הרבה יותר טובה מסטרואידים (פסוריאזיס)

6. לבת שלי חזרה פריחה.. כזה שיוצא לה הרבה בכל מיני מקומות וישר מרחתי לה ופשוט הכול עבר (אטופיק דרמטיטיס)

7. בוקר טוב, אימא קנתה לי את השמן לפסוריאזיס, קודם כל הוא מעולה ועושה פלאים (ואני לא אחת שעוזר לה כל דבר או מאמינה לשכל דבר עוזר). רציתי לעשות הזמנה של עוד 2 שמנים אם אפשר… (פסוריאזיס)

8. מצרפת תמונות לאחר טיפול בשמן. ניתן לראות שינוי משמעותי במצח במסגרת השיער והאוזניים. גם שינוי בניראות וגם אין גרד בנגעים. אין ספק שהשמן עושה את העבודה (פסוריאזיס)

9. חייב לציין שמאוד משתפר יש חלקים בעור חלקים לגמרי (פסוריאזיס)

10. המוצר ממש עזר לגרד, תודה ! (גרד בלתי מוסבר

סיפור אישי

שמי מיכל ואני אמא ל4 ילדים מקסימים, שתי בנותי הקטנות (גילאי 9 ו12) סובלות מדמרטיטיס לצערי עם כל החבילה: פריחה אדומה על העור, יובש וגירודים שאינם פוסקים. בתי שעולה לכיתה ה׳ סרבה ללכת ולהתחיל את שנת הלימודים בבית הספר משום שהיא מתביישת בנגעים האדומים שהיו על פניה וכתמים הנמצאו על ידיה, לבי נמחץ ונקרע מרצון להושיט יד אליה, לקחת את הכאב אלי, מוחי מתפוצץ ומתרוצץ במחשבות כיצד אני יכולה לעזור לה, זה משפיע על כל החיים, אני לא יכולה כאם לאפשר שהמחלה הארורה הזו תפגע בבת שלי יותר, בביטחון העצמי שלה, בלימודים שלה ובקשרים שלה מול חבריה וחברותיה לכיתה. באחת משיחותיי עם הרוקחת בבית המרקחת השכונתי, היא סיפרה לי על מיביום והציע שאנסה, הסבירה לי שמדובר בתרחיף בשימוש חיצוני שפותח במעבדות במשך שנתיים והוגש כפטנט ישראלי. אני שכבר ניסיתי הכל בכדי לעזור לבנותיי קצת היססתי, למודת ניסיון מתכשירים בהם השתמשתי בעבר שפגעו בבנותיי בגלל תופעות לוואי. מצאה חן בעיני העובדה שהתרחיף מכיל רכיבים טבעיים בלבד אז החלטתי לנסות. לאחר שימוש של פעמיים ביום ותוך כדי זמן מאוד קצר זכינו לשיפור משמעותי והקלה בגרד ואדמומיות, פשוט מדהים, הבת שלי מרוצה ומאושרת וכך גם אני. אצל בתי הצעירה יותר ראינו גם שיפור במצב והילדה כבר לא מגרדת ופוצעת את עצמה כל פעם מחדש, תודה לכן מילנה וורוניקה על ההזדמנות שקיבלו בנותיי חזרה בלחיות כמו כל חברותיהן חיים ללא נגעים אדומים כואבים ומגרדים על עורן.