מיביום בתקשורת

Milana Ynet

עזרה לסבה בבית מרקחת בחו"ל - הקימה חברת תרופות משלה בארץ

בילדותה בטשקנט נהגה מילנה אנאש לערבב אבקות ולהריח תרופות, כשברקע שמעה את סבא שלה מספר על ישראל. לימים עלתה לארץ והגשימה את החלומות של הסב.

חיים של מילנה אנאש עשויים להיראות לאנשים רבים כמובנים מאליהם, שכן אין בהם שום דבר יוצא דופן במיוחד, אבל עבור הסבא שלה, אהרון שטרנברג ז”ל, החיים הללו היוו הגשמת חלום של שנים רבות. שטרנברג היה אסיר ציון ששהה שמונה שנים במחנה כפייה באוזבקיסטן עקב פעילות ציונית, וגם אחרי ששוחרר, אסרו עליו השלטונות לעלות לישראל במשך תקופה ארוכה. כשעלה לבסוף לארץ עם משפחתו, נכדתו מילנה הייתה בת 11. כאן היא למדה, התבגרה, שירתה בצבא והקימה משפחה משלה. “כשבאתי הביתה בפעם הראשונה במדי צה”ל, סבא בכה מרוב אושר”, היא מספרת. “הוא מעולם לא הפסיק לדבר איתי על ישראל. מגיל קטן סיפר לי את כל ההיסטוריה היהודית: התנ”ך, הצהרת בלפור, ז’בוטינסקי. הוא אפילו אמר שבישראל לא נועלים את הדלתות, כי אין גנבים. ככה גדלתי על החלום הציוני”.

כתבה פורסמה ב YNET , להכתבה המלאה…

הכרמיאלית שהמציאה תרופה לפסוריאזיס

הכירו את מילנה אנאש שבעקבות אתגר שזרק לעברה חבר הסובל מפסוריאזיס, היא פיתחה מוצר המבוסס על פטנט חדשני, שגורף הצלחה מסחררת. היעד: למצוא תרופה לנגיף הקורונה..

כתבה פורסמה בעיתון צפון-1, לכתבה המלאה…

תיקון לכתבה מטעם החברה - תרחיף מיביום הינו תמרוק, לא תרופה !!!

MiBiome Spot it

תרחיף לאיזון והרגעת העור - קלירסקין מדיקל

היצרנית: “מיביום – תרחיף חדשני לאיזון והרגעת עור אדמומי, יבש ומגורה, שנועד לספק מענה לסימפטומים של מחלות עור שונות כגון פסוריאזיס, אקזמה ועוד, באמצעות שימוש חדשני בפרוביוטיקה. מדובר בתכשיר טבעי שמועשר במרכיב פרוביוטי ייחודי המשלב קומפלקס חיידקים טובים, המסייע לאיזון, עידון, ושיפור מרקם העור הפגוע. התרחיף רשום כהמצאה ופטנט ישראלי, שנבדק קלינית ודרמטולוגית, והוגדר כפריצת דרך בתחום מחלות העור הכרוניות.

כתבה פורסמה באתר Spot it  – מפנים זרקור לעולם הלייף-סטייל. לכתבה המלאה…

כנס שנתי לרופאי העור

מהו מיקרוביום תחום המיקרוביום הינו תחום חדש יחסית, שנחקר בשנים האחרונות בהקשר למערכת העיכול, אך נמצא בחיתוליו בכל הקשור למיקרוביום של העור. הגישה החדשנית לטיפול במחלות עור באמצעות ויסות המיקרוביום הדרמלי הוצגה לדרמטולוגים במהלך כנס רופאי העור השנתי בהרצאה מדעית במושב פתיחה

“חדשנות פורצת דרך בתחום וויסות מיקרוביום דרמלי – העתיד ברפואת העור”. לסרטון הכנס…

MassChallenge Israel

אנו שמחים ומתרגשים לבשר כי המיזם הרפואי שלנו MIBIOMICS נבחר להשתתף בתוכנית אקסלרציה יוקרתית 

MassChallenge Israel 2020!

אנו ממשיכים בבנית אסטרטגיה ארוכת הטווח לפיתוח מוצרים חדשניים על בסיס קו המוצרים MIBIOME שיעזרו למיליוני אנשים ברחבי העולם הסובלים מבעיות עור כרוניות!

מילנה שטרנברג אנאש, מנכ”לית ומייסדת קלירסקין, הוזמנה להרצות בפורום היוקרתי לשיתוף פעולה עסקי ומדעי בתחום מחקר המיקרוביום! אנחנו שמחים לשתף את הקהילה בחדשנות הישראלית ולחלוק ידע שצברנו בתחום המיקרוביום הדרמלי וטיפול במחלות עור כרוניות! לפרטים נוספים…

השתתפנו במאיץ הגלילי אשר תמך בהתקדמות המיזם בתחילת הדרך, סייע בהקניית כילים בתחום היזמות ובכוונה מקצועית במרחב עשיה חדש. 

לכבוד הוא לנו להיות הזוכים במקום ראשון ביום הצגת המיזמים בפני המשקיעים, Demo Day, אשר בחרו במיזם שלנו והעניקו פרס כספי !

מיזם שלנו נבחר מבין מאות סטאראפים גלובליים לתוכנית היוקרתית במימון ממשלת טאיוון. במהלך הביקור זכינו להכיר את האקוסיסטם, ליצור קשרים ושיתופי פעולה על מנת לקדם את הפעילות בילטרלית בין שתי המדינות. גאווה ישראלית !

בקרו אותנו

סטטוסים, טיפים, נקודות מכירה בפריסה ארצית והגרלות עם פרסים - בעתיד!

בקרו אותנו

דומה לפייסבוק ועוד הרבה הפתעות בהמשך

בקרו אותנו

כנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל, פירסום משרות, עדכונים לגבי שיתופי פעולה

בקרו אותנו

סרטוני הדרכה, עדויות משתמשים, המלצות שימוש ועוד