אודות מיזם רפואי

חזון שלנו הינו שיפור איכות חייהם של מיליוני בני אדם ברחבי העולם הסובלים ממחלות עור כרוניות כגון: פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, ויטיליגו ועוד. בהמשך לפיתוח ושיווק של המוצר הראשון MIBIOME (תרחיף מיביום) וקבלת תגובות מדהימות ממשתמשים ורופאים, אנו ממשיכים בתהליכי פיתוח על מנת להרחיב את הניסויים הקליניים, לפתח מוצרים נוספים המותאמים לאיזורים שונים בגוף ולקבל את האישורים הרגולטוריים המחמירים בתחום הרפואי. כל זאת תוך הובלת והרחבת המחקר המדעי פורץ הדרך בישראל ובעולם בתחום המיקרוביום הדרמלי.

לצד החזון המדעי, חזוננו הציוני הינו יצירת מקומות עבודה איכותיים בצפון ישראל (פריפריה), לקדם נשים ואוכלוסיות שנפלטו ממעגל העבודה, לתרום לפיתוח הגליל ובהמשך אזורים נוספים בפריפריה, לייצא לעולם ולייצג את מדינת ישראל בכבוד באמצעות הנגשה של תכשירים חדשניים לעולם.

MassChallenge Israel

אנו שמחים ומתרגשים לבשר כי המיזם הרפואי שלנו MIBIOMICS נבחר להשתתף בתוכנית אקסלרציה יוקרתית MassChallenge Israel 2020!

אנו ממשיכים בבנית אסטרטגיה ארוכת הטווח לפיתוח מוצרים חדשניים על בסיס קו המוצרים MIBIOME שיעזרו למיליוני אנשים ברחבי העולם הסובלים מבעיות עור כרוניות!

China RoadShow Investment

מיזם MIBIOMICS נבחר להשתתף בChina Roadshow (שהפך להצגה וירטואלי בגלל מגפת הקורונה). זו היתה הזדמנות נהדרת לשתף את המשקיעים מהשורה הראשונה בידע אודות מיקרוביום דרמלי ולראות שאנחנו ממשיכים להוביל את החדשנות בתחום זה!

המיזם מחפש השקעה על מנת להמשיך ולפתח את קו המוצרים טיפוליים מבוססי מיקרוביום, לערוך ניסויים קליניים נוספים ולקבל אישורים רגולטוריים כגון CE  ואישור FDA.

הצטרפו אלינו ועזרו לנו לשפר את החייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם!