fbpx

על החברה

על החברה

חזון חברה

החזון שלנו הינו שיפור איכות חייהם של מיליוני בני אדם ברחבי העולם הסובלים ממחלות עור כרוניות כגון: פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, גרד בלתי מוסבר ועוד. כמו כן, להוביל ולהרחיב את המחקר המדעי פורץ הדרך, בישראל ובעולם בתחום המיקרוביום הדרמלי.

לצד החזון המדעי, חזוננו הציוני הינו יצירת מקומות עבודה איכותיים בצפון ישראל (פריפריה), לקדם נשים ואוכלוסיות שנפלטו ממעגל העבודה, לתרום לפיתוח הגליל ובהמשך אזורים נוספים בפריפריה, לייצא לעולם ולייצג את מדינת ישראל בכבוד באמצעות הנגשה של תכשירים חדשניים לעולם.

תחומי הפעילות של קלירסקין מדיקל: פיתוח תכשירים טופיקליים ומכשיר רפואי לטיפול במחלות עור כרוניות. בסיס לפיתוח הינו ניהול וויסות המיקרוביום הדרמלי.

הכירו את חברי הצוות

מילנה שטרנברג אנאש –  מנכ”לית ומייסדת

מהנדסת ביוטכנולוגיה, MBA

ניסיון של שנים רבות בפיתוח תרופות בחברת תרופות בינלאומית. החזון שלי והרצון העז לעזור לחברים ולהמוני אנשים ברחבי העולם שסובלים יום יום ממחלות עור כרוניות ולא מוצאים מזור לסבלם הוביל אותי לתחילתו של פיתוח ארוך ולפתיחת חברת סטארטאפ בתמיכת רשות החדשנות הישראלית. קישור ללינקאין 

 

זה קרה בערב, ערב מרגש אחד, כזה שזוכרים לכל החיים… ניגשו אליי כמה חברים במהלך מסיבה וממש התחננו: “תמציאי לנו כבר משהו שיעזור להקל על מחלת הפסוריאזיס, הרי את עובדת שנים בחברת תרופות בינלאומית, אנחנו ממש לא מאמינים שאף אחד לא מצליח למצוא לנו תרופה.” יוסי מוסיף: “הרי את יודעת שאני סובל מעל 10 שנים, לא הולך עם אישתי וילדיי לבריכה, לא נהנה מהחיים, הגרד והסבל בלתי נסבלים.. ואני כבר ניסיתי הכל”, מוסיף עם דמעות בעיניים. סיפור של ידידי הסובל התחיל לחלחל, ולא יכולתי להפסיק לחשוב עליו. בהתחלה אמרתי לעצמי “כל הנושא הזה גדול עליי, חוקרים בכל העולם לא מצליחים למצוא תרופה שתרפא את הפסוריאזיס, מי אני שאנסה?” אך הנושא לא עזב אותי, והתחלתי לחשוב על פתרון אחר, גישה חדשה, גישה מחוץ לקופסא, משהו שעוד לא עשו לפני. הרי כדי להגיע לתוצאה חדשה כדאי לנסות דרך חדשה. וכך עשיתי. 

ורוניקה לויפרמן –  סמנכ”לית תפעול, מייסדת שותפה

מהנדסת תעשיה וניהול, MBA

בעלת ניסיון רב שנים בתחום לוגיסטיקה וניהול פרויקטים בחברת תרופות בינלאומית. אני, זו שסבלתי מלידה מאטופיק דרמטיטיס קשה (אסטמה של העור), סוגרת מעגל כיום כאשר יש לי מטרה אחת בלבד – לעזור ולהקל על סבלם של כמה שיותר ילדים ומבוגרים המתמודדים עם מחלות עור כרוניות. קישור ללינקאין

אני זוכרת את עצמי בתור “ילדה מנודה”, ילדה משונה שאף אחד לא רוצה להיות בקרבתה וחס וחלילה להחזיק את היד… הוריי ניסו כל פתרון אפשרי, מגיל צעיר אכלתי מספר מצומצם ביותר של מאכלים כדי שה”אלרגיה”, כפי שכינו אותה אז, לא תפרוץ שוב ולא תמרר את חיי.. אני זוכרת את הלילות בהן הייתי מתעוררת בלילה בגלל גרד בלתי נסבל בכפות הידיים, גרד אז עד זוב דם. לאורך השנים, אחרי עשרות משחות שניסיתי,דיאטות שונות ומשונות, טיפולים אלטרנטיביים ואחרי שסטרואידים היו למוצא אחרון שגם הוא לא תמיד הועיל, התחלתי להשלים עם המצב.. עד שיום אחד במהלך נסיעה הביתה מהעבודה, דיברתי עם חברה שלי, שאיתה עבדתי בעבר בחברת תרופות. למחברה קראו מילנה, והיא הציעה לי להצטרף למיזם שייסדה.

מייק טיילר – חבר במועצה מייעצת

 יועץ בינלאומי בתחום פיתוח מוצרים חדשים

לשעבר סמנכ”ל פיתוח מוצרים גנריים בטבע תעשיות פרמצבטיות בע”מ וסמנכ”ל פורטפוליו גלובל בתרו תעשיה רוקחית בע”מ

קישור ללינקאין

גבי שריר – מנהל פיתוח עסקי בינלאומי 

ניסיון בינלאומי בפיתוח עסקי, ניהול מוצרים ומכירות גלובלי

קישור ללינקאין

קבלני משנה , יועצים, מנטורים ושותפים לדרך

אנו מודים לעשרות קבלנים, יועצים, מנטורים ושותפים המלווים את החברה מיום הקמתה, אשר שותפים לקידום הטכנולוגיה החדשה בארץ וברחבי העולם!

מיביום קבלי משנה

מוזמנים לפנות אלינו !

כותבים עלינו
כותבים עלינו...
לפני ואחרי...
MIBIOMICS BOX
אודות מיזם רפואי...
נקודות מכירה...
סיפורי הצלחה...