על התרחיף

מיביום™ תרחיף פסו טיפולי לאיזון והרגעת העור

מיביום הינו תרחיף טבעי מועשר במרכיב פרוביוטי חדשני SEKDA™ Complex*  לאיזון, עידון ושיפור מרקם העור. לכל אחד מהמרכיבים יש תכונות הידועות בהשפעתן החיוביות על העור, כגון הזנת העור להשגת מראה רך וגמיש. נבדק דרמטולוגית. נבדק קלינית

ללא סטרואידים   ללא SLS  וללא SLES   ללא בישום   ללא פרבנים

מרכיבים:

OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, SEKDA™ COMPLEX *, TOCOPHEROL, CITRONELLOL, GERANIOL, PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL, ROSA DAMASCENA EXTRACT

מיביום אושר על ידי משרד הבריאות כתמרוק לאיזון להרגעת העור.

תרחיף פסו טיפולי לעור אדמומי, יבש או מגורה.

הוראות שימוש:
1. לנער היטב לפני כל שימוש! בעת המריחה, יש להרגיש גרגרים, מה שמעיד על ערבוב מיטבי.

2. למרוח כמות מספקת (אך לא גדולה מדי) על עור נקי ויבש באיזור המטרה תוך כדי עיסוי קל.

3. להשתמש פעמים ביום, בוקר וערב, למשך 60 יום לפחות.

4. מומלץ להמתין כ2-5 דקות לפני שלובשים בגדים על מנת לאוורר את האיזור. מומלץ להשתמש להרגעת העור לאחר טיפול בים המלח או טיפול פוטותרפיה.

5. ניתן להשתמש יותר מפעמיים ביום אם יש צורך, התרחיף טבעי.

6. יש לשטוף ידיים היטב לאחר השימוש

לא לשימוש על פצעים פתוחים.

אזהרות:

לשימוש חיצוני בלבד. אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. במקרה של פריחה, הופעת סימני גירוי או רגישות לתכשיר, יש להפסיק את השימוש. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להימנע ממגע עם העיניים, ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. יש להימנע ממגע עם ממברנות מוקוזיות. יש לשטוף ידיים היטב לאחר השימוש. מיועד למבוגרים, לא לשימוש בילדים. יש להשתמש בתכשיר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. להרחיק מהישג ידם של ילדים. אם הינך בהריון או מניקה, יש להיוועץ עם רופא לפני תחילת השימוש. לא לשימוש על עור הפנים.

אחסון:
לאחסן במקום חשוך וקריר.

מיביום נבדק דרמטולוגית על 50 מתנדבים, המחקר נערך באירופה: “אף משתתף לא הפסיק או פספס אף הערכה. אף תגובה חריגה (גירוי) לא נרשמה בכל 50 המתנדבים”.

בוצעה הערכת בטיחות, להלן מסקנת דו”ח בטיחות אירופאי: “אנחנו מאשרים כי המוצר בטוח לשימוש כשמשתמשים עפ”י הוראות השימוש המצוינות. הרכב המוצר מותאם לרגורלציה אירופאית EC 1223/2009 על כל נספחיה”.

בוצע מחקר קליני בהשתתפות חולי פסוריאזיס בדרגה קלה ובינונית (MILD-MODERATE PSORIASIS VULGARIS). על פי תוצאות המחקר, מיביום נמצא יעיל ב80% מהמקרים לטיפול במחלה בהתאם לפרוטוקול – שימוש פעמים ביום, בבוקר ובערב, למשך 60 יום לפחות.

המלצות לשימוש במיביום